Hledej

BlueBoard

HP fan fiction
Úvod
  Filius

   FiliusFilius Kratiknot si balil poslední věci, které ještě zůstávaly v jeho komnatách v Bradavicích. Těšil se, že si v důchodu odpočine. Konečně bude mít dost času na dopsání své knihy Tvorba kouzelných formulí a její zákonitosti.

   Před týdnem skončil konkurs na nového profesora. Byl se svým nástupcem velice spokojený. Albus Severus Potter měl pro formule velké nadání. Byl jedním z nejuznávanějších mladých odborníků v oboru.

   Profesor Potter dnes dorazí a převezme veškeré potřebné vybavení a pomůcky. Filius se už těšil na domluvené posezení u čaje a měl připraveno několik dobrých rad, jak zvládat studeny. Věděl, že jimi jeho nástupce nepohrdne.

    

   Items details

   • Hits: 4419 clicks

   Tecox component by www.teglo.info

   Vaše komentáře a dotazy 

   #
   neky 21 Prosinec 2012
   Kratiknota si v důchodu ani představit nedokážu 8)
   #
   Lachim 21 Prosinec 2012
   Díky, Neky. myslím, že i on si zaslouží odpočinek. :lol:
   #
   rusalka 11 Únor 2019
   dost živě vidím Filiuse, jak prochází nějakou významnou knihovnou, vybírá si svazky ke studiu, usedá do škamny, hompá nožkami ve vzduchu, čte a tiše si brouká nějakou odrhovačku, co jednomu uvízne v hlavě a nechce pryč, ledaže by se vystřídala jinou odrhovačkou. :-) Jen těžko by patřil k těm důchodcům, co po obědě vezmou zbytky chleba, dobelhají se k řece, ke splavu, nebo soutoku a krmí ryby ve vodě, popřípadě přilétnuvší racky, kachny, holuby, labutě, krysy. Díky. ASP bude mít talent po babičce Lil. :o3

   Online návštěvníků

   Právě připojeni - hostů: 66 

   Celkový počet zobrazení stránek:

   Počet zobrazení článků : 4013639