Hledej

BlueBoard

HP fan fiction
Úvod
  Olympa

   olympaJeště před pár lety nevěřila, že najde muže, který ji požádá o ruku. Ono shánět partnera, když jste poloobr, je docela problém. Vlastně dřív svůj původ popírala, ale díky Hagridovi se tomu už nebrání.

   Když jí svým krásně neohrabaným způsobem požádal o ruku, byla na vrcholu štěstí. Moc ráda souhlasila. Nevadilo jí, že kvůli tomu opustí svou práci. Jednak byla madam Lescautová velice vhodná jako ředitelka Krásnohůlek a jednak si nějak nedovedla představit svého nastávajícího bez Bradavic.

   Vlastně už musí vstávat. Svatba je dnes odpoledne a brzy přijdou její nové kolegyně, profesorky McGonagallová a Prýtová, aby jí pomohly se připravit.

    

   Items details

   • Hits: 3965 clicks

   Tecox component by www.teglo.info

   Vaše komentáře a dotazy 

   #
   maja 28 Červenec 2014
   Jé, bude obří svatba :D Tedy poloobří svatba, ale stejně bude OBROVSKÁ... Taky bych tam chtěla být. Hagrid bude dojatý a bude smrkat do ubrusu, Olympa na něj bude shovívavě shlížet z výšky, Minerva bude upjatá, dokud se pořádně nenapije a Brumbál na portrétu si dojetím slepí vousy citronovými cukrátky...
   #
   Lachim 19 Srpen 2014
   popravdě si jen neumím představit, kde budou bydlet. Olympa se do Hagridovy boudy jaksi nehodí a představa Hagrida v útulně a vkusně zařízených profesorských komnatách, kam se mu nejspíš nikdy nepodaří propašovat Chloupka nebo Norbertu... :P

   Online návštěvníků

   Právě připojeni - hostů: 30 a členů: 4 

   Celkový počet zobrazení stránek:

   Počet zobrazení článků : 4113107