Hledej

 cesty_00

  Epilog druhý – Lenka

   cesty_LTéma: Nejposlednější z posledních

       

   George vedle ní tiše pochrupoval, ale Lenka nemohla usnout. Pohrávala si se zásnubním prstenem, který od něj dostala. Nádherný horský křišťál, který v něm byl zasazený, chytal měsíční světlo a házel prasátka na strop ateliéru. Blížila se půlnoc. Zbývalo několik posledních minut poslední noci starého života. Zítra se bude vdávat.

   Vzpomněla si na jinou noční chvíli, kdy také takhle bděle ležela, tehdy jako snoubenka Rolfa Scamandera, plná podivných myšlenek, nepříjemných pocitů a nejasných temných obav.

   Vydechla úlevou. Je to pryč. Přitáhla si přikrývku a přitiskla se k hřejivému tělu muže, kterého miluje. Spokojeně zavřela oči. Všechno je, jak má být.

    

   Items details

   • Hits: 1361 clicks

   Tecox component by www.teglo.info

   Vaše komentáře a dotazy  

   #
   Jarda 25 Prosinec 2020
   Cesty k sobě se uzavřely. Tohle je opravdu poslední epilog... 8)
   #
   Drticool 25 Prosinec 2020
   Tak trochu jsem zklamán, že se v povídce neukázal Harry. Upřímně jsem nečekal, že by z něj byl takový nevděčník, který nepomůže kamarádům. A nebo se kamarádi vykašlali na něj?
   Jinak celkově dobrý námět povídky a dobře napsáno, jen ta "akční" část by si zasloužila aspoň dvě kapitoly.
   #
   Regi 25 Prosinec 2020
   Jardo, o Vánocích a tolik práce hotové! Díky moc. :-)
   #
   Regi 25 Prosinec 2020
   Drticoole, Harry ti chybí? No, v původním konceptu povídky svou roli měl on i Neville. Ale když jsem se ji rozhodla dokončit formou třiceti stoslůvek v rámci akce Duben měsíc drabble, musela jsem krátit. Motivy, scény i postavy. Až se tady objeví povídka krádež v ředitelně - normální "nedrabblová" povídka, uvidíš, že jsem na Harryho nezapomněla. :-)
   #
   Snake 26 Červen 2021
   Tak pěkné. Místy jsem se i pořádně zasmál.

   No mezi jedničkou a dvojkou jsem prošel 6 kapitol než jsem si uvědomil že je to jiné :-)