Rozdíl mezi Nitrozpytem a Telepatií |
Telepatie (neboli čtením myšlenek) umožňuje vidět jen to, na co zrovna dotyčný myslí. Tedy pokud si budu myslet třeba větu: Ten dort byl skvěle udělaný. Dotyčný čtenář myšlenek (neboli telepat) bude znát celou větu a ne jen část:… skvěle udělaný. Protože je to celá jedna myšlenka. Pomocí telepatie jde taky komunikovat, ale oba musí být telepati a číst tomu druhému myšlenky. Příklad: Telepatie pracuje podobně jako rádio. Telepat je vlastně takovým přijímačem a dotyčný, kterému jsou čteny myšlenky, je vysílačem. Komunikace pomocí telepatie probíhá tak, že oba mají vysílače (radiostanici) a taky oba mají přijímače (tranzistory neboli lidově rádia). Nitrozpyt je svojí podstatou vyšší formou telepatie. Dotyčný Nitrozpytec se snaží se svým cílem utvořit jakési spojení mysli. Nitrozpytem jde oproti telepatii prohlížet i vzpomínky. Pro komunikaci pomocí nitrozpytu stačí, aby nitrozpyt ovládal jen jeden, protože mu svoje myšlenky posílá a jeho čte. Příklad: Komunikace pomocí Nitrozpytu je podobná hovoru jako pomocí dvou mobilů. Nitrozpytec se dá přirovnat k mobilu s kreditem, který „volá“ na mobil bez kreditu. Zatímco, když nitrozpytec bude chtít prohlížet vzpomínky dotyčného, je to podobné jako spojení dvou počítačů pomocí sítě. Pokud dotyčný k tomu nedá souhlas, je vlastně nitrozpytec pokoušející se o spojení bez souhlasu takovým hackerem. Nitrobrana je vlastně zábrana neboli „zeď“ která brání nitrozpytci k propojení mysli. Tím taky nechrání před telepatií, protože myšlenky jsou vysílány do okolí jako vysílání z radiostanice, a tím každý, kdo ovládá telepatii (má přijímač), může poslouchat myšlenky. Příklad: Nitrobrana slouží podobně jako Firewall ve vašem počítači. Chrání mysl (počítač) před připojením nitrozpytce (hackera), který by si mohl prohlédnout vaše vzpomínky (dokumenty, data, údaje…) ve vaší mysli (vašem počítači). Poznámka: Nitrozpytec nemusí automaticky ovládat telepatii. První mobily taky byly určeny jen pro volání a nešlo na nich poslouchat rádio. K počítači se taky musí připojit rádiový přijímač (naučit se telepatii), aby se dalo poslouchat přes počítač rádio (Mluvíme o klasicky vysílaném rádiu vzduchem, tedy o AM a FM radiích a ne o těch internetových…).
|
Items details
- Hits: 10426 clicks
Tecox component by www.teglo.info
Vaše komentáře a dotazy
Telepatie je podle L. L. Vasiljeva „sugescí na vzdálenost“. Vasiljev provedl analýzu spontánních jevů telepatie a rozdělil ji do pěti stupňů. První stupeň se projevuje neurčitým emocionálním neklidem. V druhém stupni již lze na rozdíl od prvního identifikovat emocionální impuls s konkrétní osobou induktora (vysílatele). Ve třetím stupni dochází k uvědomění podrobností proběhlé události u vysílatele percipientem (přijímatelem) s nepřesnostmi v symbolické formě a je doprovázena jeho psychickými reakcemi. Čtvrtý stupeň má formu zřetelné halucinace, tzv. telepatická halucinace. Přijímatel vidí přízraky osob a jejich „role“ v událostech jako jsou nehody, úmrtí, zrození života a jiné extrémní dobré i špatné události. Informace nemají symbolickou podobu, ale jeví se jako skutečné s jednoznačným výkladem. V pátém stupni se stává přijímatel svědkem a účastníkem události buď přímo, nebo jako pozorovatel z dálky. U telepatie v pátém stupni je smazán rozdíl s jevem jasnovidnosti
no jestli to bylo na 3 tisíce kilometrů tak by mě zajímalo jak se vysílač naladil na přijímač (nebo i opačně).
Buď to museli být jednobuněčné dvojčata a tím by jejich mozky pracovali na stejných vlnách nebo se ti dva museli potkat a naladit se na sebe. Poté už jen udržet společnou "frekvenci" při cestování jednoho z nich dál.
Protože pokud by nebylo třeba telepaty naladit na sebe, tak ty obrázky by zachytili telepati všude v okolních zemích.
Jinak co vím průměrný člověk používá jen skoro 13% mozku, ale to je skoro totéž.
U jednoho vymítání jsem byl a připadalo mi to jak divadlo.
Tím nechci hanit víru nebo tak. Prostě tam bylo pár lidí co pronášeli nějaké věty latinsky (sám latinu neumím a tak jsem nerozuměl co říkají) a žena co sebou mezi nimi se zmítala a na konci přestala. Potéprohlásili vymítání za úspěšné. atmosféra byla hutná mohl bych jí označit za magickou, ale to bylo tak všechno.
Májo nemáš náhodou ve skříni ducha J.R.R.Tolkiena
RSS informační kanál kometářů k tomuto článku.