Hledej

listy2Stejně jako Máju i mě postihla nemoc zvaná drabble.

Zdrojem nákazy je Patoložka a její povídky.

Přeji pěkné čtení.

Lachim

 

PS

Obdivuji umění dát do tak malého počtu slov příběh nebo myšlenku. Příběhy mi moc nešly, tak jsem to zkusil jinak.


  Severus

   Severus

   Krb ve sklepení plál jasným plamenem a příjemně vyhříval celý pokoj. V křesle seděl tmavovlasý muž a pohrával si se sklenkou sladové skotské whisky.

   Severus se usmíval. Pravdou je, že by to poznal jen ten, kdo by ho dobře znal. Koutky jeho úst se při úsměvu sotva pohnuly. Dnešní den byl významný. Konečně skončil školní rok a celá ta početná banda tupců, vydávajících se za studenty, opustila Bradavice.

   Kolem srdce se mu rozlévalo teplo. Potter mu na dva měsíce, celé dva měsíce, zmizí ze života. Od září mu sice zase bude ničit život, ale teď bude otravovat Petúnii v Kvikálkově.

    

   Items details

   • Hits: 8134 clicks

   Tecox component by www.teglo.info

   Vaše komentáře a dotazy  

   #
   Luna 08 Listopad 2012
   Tak tohle drabblátko je boží. Deset měsíců v roce Harry otravuje Severuse a dva měsíce Petunii. Harryho život v kostce :lol:
   #
   maja 09 Listopad 2012
   Hezké. Typický Severus Snape :D
   #
   Lachim 10 Listopad 2012
   Děkuji za komentáře. Snažím se ty osoby vystihnout tak, jak je vidím.
   #
   rusalka 11 Únor 2019
   ještěže Severus nemá páru, co ho čeká, že bude tak jako tak s Potterem svázán. Protože Petunie chce, aby Harry doma vařil, Harry jí uvaří kafíčko ~O) pěkně z Konzumu, a přidá špetku bolehlavu, 8-X nebo kapku náprstníku @};- a stará Petunie natáhne brka. *-:) Pak budou hledat nového opatrovníka a volba padne na Severuse. :-[ Ha ha, osud je vrtkavý. :-*